Additional information
| Consumption | 600W |
|---|---|
| Colour | 10x60W RGBW, 140×0, 3W RGBWA |
| DMX Channels | 26/36/56/66/166 |
| Control | auto, DMX512, master-slave, RDM, sound |
| Dimming | 32bit, linear 0~100% |
| Strobe | 1~30 Hz |
| Effects | Y shaking head + beam + burst flash + auxiliary light |
| Protection | IP67 |
| Voltage | AC100-220V/50-60Hz |
| Warranty | 2 years |







