25x12W Matrix Panel
25x12W Matrix Panel with a compact and powerful design.
Ideal for stage backdrops, front visual effects, stage ambiance or as decorative lighting with high visual impact.
Additional information
| Consumption | 300W |
|---|---|
| Colour | RGBW |
| DMX Channels | 10/40/108/118 |
| Control | auto, DMX, master-slave, sound |
| Strobe | 30 Hz/s |
| Protection | IP20 |
| Setup | LCD Display |
| Size | 48 x 48 x 12 cm |
| Weight | 6,5 kg |
| Warranty | 2 years |




