Additional information
| Consumption | 800W |
|---|---|
| Light Source | RGB 864×0,5W + white 256x3W |
| Colour | RGBW |
| Control | auto, DMX, master-slave |
| DMX Channels | 9/23/135/151/343 |
| Dimming | linear 0-100% |
| Strobe | 30 Hz |
| Setup | LCD Display |
| Protection | IP65 |
| Weight | 12,5 kg |
| Voltage | AC100-240V/50-60Hz |
| Warranty | 2 years |
| Reference | YE012FS |







