Additional information
| Consumption | 180W |
|---|---|
| Colour | 11 RGBW LED + 132 RGB LED |
| DMX Channels | 18/88 |
| Control | DMX, master-slave, sound |
| Strobe | 1-25 Hz |
| Lifting Travel | 1-10 m |
| Protection | IP20 |
| Setup | LCD Display |
| Size | ø20 cm |
| Weight | 5,5 kg |


