Additional information
| Consumption | 150W |
|---|---|
| Colour | RGB |
| DMX Channels | 15/69 |
| Control | DMX, master-slave, sound |
| Strobe | 1-25 Hz |
| Lifting Travel | 1-10 m |
| Protection | IP20 |
| Setup | LCD Display |
| Voltage | AC90-240V/50-60Hz |
| Warranty | 2 years |


