Additional information
| Consumption | 150W |
|---|---|
| Beared Weight | 3 kg |
| DMX Channels | 11 |
| Control | DMX, master-slave, sound |
| Lifting Travel | 1-10 m |
| Protection | IP20 |
| Setup | LCD Display |
| Voltage | AC90-240V/50-60Hz |
| Warranty | 2 years |
Lifting motor for decorative lighting up to 3 kg with DMX among other control modes.
| Consumption | 150W |
|---|---|
| Beared Weight | 3 kg |
| DMX Channels | 11 |
| Control | DMX, master-slave, sound |
| Lifting Travel | 1-10 m |
| Protection | IP20 |
| Setup | LCD Display |
| Voltage | AC90-240V/50-60Hz |
| Warranty | 2 years |