Additional information
| Consumption | 1020W |
|---|---|
| Colour | RGBW 51x20W |
| DMX Channels | 12/212 |
| Control | DMX |
| Strobe | 1-25 Hz |
| Lifting Travel | 1-6 m |
| Protection | IP20 |
| Setup | LCD Display |
| Size | ø120 x 85 cm |
| Weight | 34,5 kg |
| Voltage | AC90-240V/50-60Hz |
| Warranty | 2 years |







