60W 2-in-1 Beam Spot LED Mini Moving Head
60W 2-in-1 LED moving head that combines beam and spot effects.
Additional information
| Consumption | 90W |
|---|---|
| Colour | 8 colours (1 LED 60W + 12 LED ring) |
| Gobos | 8 |
| Prisms | 3 |
| Pan/Tilt | 540° / 270° |
| DMX Channels | 10/12 |
| Control | auto, DMX, sound |
| Setup | LCD Display |
| Size | 16 x 25 x 14.5 cm |
| Weight | 4 kg |
| Voltage | AC100-240V/50-60Hz |
| Warranty | 2 years |






