Beam 200
LED Beam moving head with 7 colors and 150W 12000K lamp.
Additional information
| Consumption | 200W |
|---|---|
| Colour | 7 + blanco |
| Colour Temperature | 1x150W 12000K LED |
| Gobos | 9 |
| Prisms | 24 |
| Pan/Tilt | 540° / 270° |
| DMX Channels | 13 |
| Control | auto, DMX, master-slave, sound |
| Beam Angle | 2, 5° |
| Dimming | linear 0-100% |
| Strobe | 25 Hz |
| Setup | LCD Display |
| Voltage | AC100-240V/50-60Hz |


