Description
Mini Beam moving head for parties and events.
With automatic control, music-activated and DMX.
| Consumption | 100W |
|---|---|
| Colour | 7 + white |
| Gobos | 7 + white rainbow effect |
| Pan/Tilt | 540° / 270° |
| DMX Channels | 12 |
| Control | auto, DMX, master-slave, sound |
| Dimming | linear 0-100% |
| Protection | IP20 |
| Setup | LCD Display |
| Size | 26 x 15 x 20 cm |
| Weight | 5 kg |
| Voltage | AC200-240V/50-60Hz |
| Warranty | 2 years |